jaunumi
Rollerslēpošanas čempionāta 1.posms

     Pagājušajā nedēļas nogali, 1.-2.augustu, Gulbenes BJSS/SK"Lejasciems" 16 distanču slēpotāji pavadīja Priekuļu slēpošanas un biatlona trasē "Cēsis", kur piedalījās Latvijas Čempionāta Rollerslēpošanas pirmajā posmā. Sacensību pirmajā dienā dalībnieki spēkiem mērojās īsajā distancē klasiskajā stilā, bet otrajā dienā īsajā distancē brīvajā stilā.
     Veiksmīgāki starti un augstākas vietas mūsu sportistiem izdevās izcīnīt sacensību otrajā dienā, kad vairākiem izdevās pietuvoties pirmajam trijniekam. V14 grupā 3,6 km distancē 4.vieta Artūram Filipam Igaviņam, kuru tikai nepilnas 4 sekundes šķīra no trešās vietas, 6.vieta Martinam Kristeram Celmam. V12 grupā, kura sacensībās bija viskuplāk pārstāvēta (34 dalībnieki), 1,2 km distancē 7.vieta Matīsam Salmiņam, S10 grupā 1,2 km distancē 6.vieta Martai Žīgurei, S16 grupā 3,6 km distancē 6.vieta Jolantai Pencei.
     Sacensībās pavadītajās dienās sportisti ne tikai pārbauda savus spēkus trasē, bet arī gūst pieredzi, saliedējas kā komanda, atbalstot un jūtot līdzi viens otram, gan par veiksmēm, gan neveiksmēm. Protams, sacensības vērtējam pēc sasniegtajiem rezultātiem, bet tikai paši sportisti un viņu vecāki, treneri zina, kurš varbūt bija tas moments un ietekmējošais faktors, kāpēc neizdevās izcīnīt augstāku vietu - kādu iztraucē priekšā nokritis sportists, citam salūst nūja vai atgadās kāda cita tehniska ķibele. Tomēr tā ir pieredze, kas katram jāizdzīvo, lai ar jaunu sparu turpinātu iesākto.
Treneri: Lāsma un Valerijs Gabdulļini