jaunumi
Pussolis jau sperts

      Šogad ne viena vien pasākuma organizēšana ir bijis īsts izaicinājums, tāpat ir noticis arī ar apmācībām “Solis pretī uzņēmējdarbībai”. Tās bija plānots sākt jau 25.aprīlī, bet mums zināmo iemeslu dēļ tās ir nācies pārcelt ne vienu reizi vien. Šobrīd apmācību procesā esam nokļuvuši pusceļā, un ir liels gandarījums, ka jau tagad iegūtās zināšanas palīdz labāk un pareizāk organizēt savas saimnieciskās darbības grāmatvedību un ir devušas ierosmi reģistrēt savu saimniecisko darbību. Vēl jāsper pussolītis, lai apmācības būtu noslēgušās, un ļoti ceru, ka kursu noslēgumā Gulbenes novadā būs par kādu uzņēmēju vairāk.
     Nākamajās nodarbībās turpināsim apgūt grāmatvedības knifiņus un, lai veiksmīgāk atrastu sava produkta – pakalpojuma klientu, apgūsim, kā veiksmīgāk viņus uzrunāt ar sociālo tīklu palīdzību, veidojot skaistus savu produktu foto.
    
  Pieaugušo neformālās izglītības programma “Solis pretī uzņēmējdarbībai” tiek realizēta ar Gulbenes novada pašvaldības finansiālu atbalstu 287,50 EUR. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.

Dana Puidze,
izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja