jaunumi
Rudens sporta spēles

     Kā katru rudeni septembra izskaņā Lejasciemā pulcējās iestāžu, uzņēmumu darbinieki un iedzīvotāji uz rudens sporta spēlēm.  Sacensības organizēja Gulbenes novada sporta pārvalde sadarbībā ar  “Sporta klubu “Lejasciems””. Silto rudens dienu sportiskā gaisotnē pavadīt bija izlēmuši 112 dalībnieki.
     Sacensības, kā jau ierasts, tika aizvadītas jautrā, azartiskā un draudzīgā gaisotnē. Organizatori bija parūpējušies par iespēju sacensties 11 dažādās disciplīnās - labirintā, šautriņās, Gaujas laiviniekā, sporta spēlē, orientēšanās sprintā, dejās-, pateicoties SK”Lejasciems” aktivitāšu trases iespējām, arī tūrisma meistarībā, klinšu kāpšanā, veiklajā braucienā, soda metienos un šaušanā.
     Lai sacensības varētu noritēt, brīvprātīgo tiesnešu lomā iejutās SK,,Lejasciems” bērni un jaunieši un viņu vecāki, palīdzīgu roku sniedza arī izbijušie jaunsargi, meitenes no Stāķiem. Spēku izturēt sacensību dienu līdz galam un jaunu enerģiju pēcpusdienas disciplīnām deva gardās pusdienas, ko bija sarūpējuši SIA ,,Lejaskrāces”. Protams, sacensības nav iedomājamas bez apskaņošanas meistara Jāņa Meļļa.
 
 
     Kā jau katrās sacensībās noskaidrojām arī godalgoto vietu ieguvējus. Par sacensību uzvarētājiem kļuva komanda “Turi roku uz pulsa”, 2.vieta komandai “Šķūnenieki”, 3.vieta “Sporta klubs “Lejasciems”” komandai.

Lejasciema sporta organizators,
Valerijs Gabdulļins