jaunumi
Rūķu kolekcijas izstāde

No 5.decembra, kad Lejasciema centra laukumā iemirdzējās egle, arī Kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrā ir skatāma jauna izstāde. Tikai šoreiz, lai apskatītu izstādi, nemaz nav jānāk centrā iekšā, bet jāielūkojas tā logos, kur jūs gaidīs vesels rūķu bariņš, kurš atceļojis no Lejasciema pirmsskolas izglītības iestādes ”Kamenīte” grupas ”Rūķi” kolekcijas, kura papildināta ar rūķiem no citām Lejasciema pagasta mājām. Izstādi var apskatīt katru dienu līdz 26.12.20., ieteikums nākt to vērot vēlā pēcpusdienā/ vakarā, jo tad izstāde iegūst īpašu mirdzumu.  

     Paldies visiem, kuri 5.decembrī devās gaismas meklējumos "Rūķīša ceļā". Pārsteiguma balvas izlozē piedalījās 19 dalībnieki/komandas, kuras bija saskaitījušas rūķīša atstātos lukturīšus. Veiksminiece šajā izlozē bija Loreta, apsveicam!

     Ja gadījumā arī tu devies pastaigā, bet neiesūtīji atbildi, vari aplūkot fotogrāfijās (galerijā), kur tad rūķītis bija paviesojies. Kopā bija 24 degoši lukturīši un 3 nedegoši, kuri atradās Adventes vainagā. Ja gadījumā tu saskaitīji vairāk lukturīšus, acīmredzot tev būs izdevies atrast kāda cita rūķa atstātos. Mierpilnu Ziemassvētku gaidīšanas laiku vēlot, čaklā rūķīša komanda.