jaunumi
Muzikāli literārs pārsteigums

     Dziedātāja, dziesmu autore Diāna Černe (skatuves vārds Diāna Moon).
     Diāna 2020. gada rudenī atgriezās  no Vācijas, kurp bija devusies 2010. gadā. Viņa diezgan bieži braukāja uz Latviju un centās visus ģimenes svētkus pavadīt Latvijā. Savukārt citā laikā dziedātāja uzstājās gan Krievijā, gan Eiropā, gan Amerikā un brīvajā laikā tulkoja biznesa pārrunas izstādēs, jo pārvalda 5 valodas – angļu, vācu, krievu, itāļu un, protams, latviešu. Pēdējos trīs gadus bija soliste “Chris Genteman Group” grupā. Grupa uzstājās slavenajā “Hous of Blues” Čikāgā un lielākajos opernamos Vācijā un Šveicē.
     “Ieraugi Pats Sevi” ir līdz šim Vācijā mītošās dziedātājas un dziesmu autores Diānas Černes pirmais albums dzimtajā latviešu valodā. Albumāir iekļautas 13 dziesmas, tajā skaitā “Sirds Pasaka” - romantisks duets ar Andri Ērgli un kopdziesma “Ieraugi Pats Sevi”, kurā ir dzirdamas arī citu Latvijā zināmu mūziķu balsis - Antras Stafeckas, Normunda Rutuļa, Andra Ērgļa, Viktorijas Plēpes un Ata Ieviņa.
     Dziedātāja un dziesmu autore Diāna Černe ir izdevusi savu pirmo atziņu kabatas grāmatu ar nosaukumu "99 tīras domas, kuras izmainīja manu dzīvi".
     "Šī grāmata man nozīmē ļoti daudz, jo tā ir pierādījums man pašai, ka cilvēks var darīt savā dzīvē visu, ko tā sirds vēlas, ja vien pats sev spēj noticēt un atļauj sev pārkāpt pāri paša nospraustajām robežām," saka autore.
     Patreiz Diāna Černe dzīvo  savā iegādātajā īpašumā Lejasciema pagastā, un mēs varam viņu dēvēt par lejasciemieti!
     29. augustā  mēs ar Diānu  iepazīsimies  caur dziesmu –“ Ejiet pa dzīvi dziedot, mīļie! Dziedāšana attīra maņas un dvēseli – es to jūtu.Tāpēc es izvēlos savu ceļu iet, rakstot un dziedot jeb sevi dziedinot” –  Diāna Černe.