jaunumi
Cerību un prieka pilns 1.septembris Lejasciema vidusskolā

     1.septembris ir gaidīti svētki gan maziem, gan lieliem. Kāds vēlas satikt draugus, kāds noilgojies pēc ierastā ritma un skolas kņadas.
     Tik ļoti gaidīta un tikšanās satraukuma pilna Zinību diena kā šogad Lejasciema vidusskolā laikam nav bijusi nekad. Un līdz šim nekad vēl  svinīgais pasākums  nebija noticis estrādē. Bet šogad notika, un tas bija tik jauki, ka, šķiet, tā varētu kļūt arī par skolas tradīciju. Skolēni ar audzinātājiem svinīgā gājienā šķērsoja tiltiņu un izgāja cauri Zinību arkai, pie kuras katra klase  nofotografējās, savukārt skolotāji un vecāki viņus sagaidīja estrādē. 1.septembra pasākumu nu jau piekto gadu  vada kāds Lejasciema vidusskolas absolvents, šī arī ir samērā jauna tradīcija. Šogad to vadīja Ilona Einberga, absolvente, kura mūsu skolu beigusi pirms apaļiem 30 gadiem. Patīkamo svētku noskaņu radīja arī spožā saule un  Lejasciema vidusskolas vokāli instrumentālā grupa “ENJOY”, veltot īpašu dziesmu arī mūsu trīspadsmit pirmklasniekiem, kas tika godināti un uzņemti skolas saimē.
     Šajā mācību gadā skolā mācīsies 131 skolēns, strādās 28 pedagogi un 10 tehniskie darbinieki. Īpašu uzmanību pievērsīsim skolas vērtību iedzīvināšanai, tās ir - atbildība , cieņa un sadarbība-, jaunā pamatizglītības standarta ieviešanai, lasītprasmes uzlabošanai, kas ļoti lielā mērā ietekmē visu mācību priekšmetu apgūšanu, kā arī drošības noteikumu ievērošanai, lai pēc iespējas ilgāk varētu nodrošināt klātienes mācības.
        Mūsu skolas veiksmes stāsts saistās ar lielisku pedagogu kolektīvu, kas ir atbilstoši profesionāls un galvenajos jautājumos vienmēr vienots, ar visu ieinteresēto pušu sadarbību, atbalstu no Lejasciema pagasta pārvaldes, Gulbenes pašvaldības, Lejasciema pagasta iestādēm, kaimiņpagastu pārvaldēm. Bet vislielākais atbalsts ir mūsu skolēnu vecāki. To var izjust gan kopā svinot svētkus, gan kopā pārvarot izaicinājumus. Paldies visiem par sapratni un atbalstu! Lai arī turpmāk esam vienoti savā mīlestībā pret mūsu skolēniem! Mums priekšā aizraujošs, pārsteigumiem bagāts Jaunais mācību gads!  Lai izdodas viss iecerētais!

Lana Černoglazova