jaunumi
Iesporto Rudenī

8.10.2022. Lejasciema Sporta aktivitāšu trasē notika ikgadējās Lejasciema pagasta iestāžu, uzņēmumu, ģimeņu sporta spēles ,,Iesporto Rudenī” .

Sporta spēlēs piedalījās 6 komandas, pulcējot 72 dalībniekus. Komandas sacentās 10 sporta veidos: soda metienos - 1.vieta Lejasciema vidusskolas komandai, kāpšanā klinšu sienā un šaušanā 1. vieta SK ,,Lejasciems” vecāku komandai, šautriņu mešanā un trāpīgajos metienos-trāpīgākie bija pirmsskolas izglītības iestādes ,,Kamenīte” komanda, skrituļslidošanā un komandu spēlē -1.vieta ,,Pakalpojumu” komandai, rudens slēpošanā un braukšanā ar velosipēdu - 1.vieta ,,Šķūnenieku” komandai, orientēšanās - 1.vieta deju kolektīvam ,,Unce”.

Vakarā, pēc pasakaini skaistās rudens dienas, komandas uz apbalvošanu un balli pulcējās Lejasciema kultūras namā. Kopvērtējumā, deviņu sporta veidu summā, ar viena punkta pārsvaru 1.vietu izcīnīja SK ,,Lejasciems” vecāku komanda, 2.vietā ,,Šķūnenieku” komanda un, zaudējot tikai punktu, 3.vietu izcīnīja komanda ,,Unce”.

Lieliska diena, saules ieskauta, burvīgi dalībnieki, kuri bārsta jokus un komplimentus sev un pretiniekiem, ar cieņu un sportisko azartu pieņem visu, ko organizatori sarūpējuši, ar mīlestību norāda uz mazām nebūšanām un visbeidzot- neaprakstāmi labi dejotāji. Diena izdevusies! Tiekamies nākamgad!

Sporta organizators:V.Gabdulļins