jaunumi
Vasaras dienas bērniem „Mācies darot!”

Noslēgušās jau kārtējās jauniešu centra „Pulss” vasaras dienas bērniem, un mēs atkal tās aizvadām ar smaidu un jautrām atmiņām. 3 dienas (14.07 – 16.07.2015.) mēs pavadījām Lejasciema pagasta „Mežvidos” kopā ar „Mežvidu” dzīvnieciņiem. Viesmīlīgā viesu mājas saimniece pastāstīja par lauku tūrisma iespējām laukos, par to, kā viņi aizsāka šo biznesu...
 

Ciemojāmies pie „Ozolu maizes” īpašniekiem un aplūkojām kā top gardā maizīte, kā arī tikām pie tās degustēšanas, jo kas var būt labāks par siltu, tikko izceptu maizīti, kā arī dzirdējām viņu uzņēmuma veiksmes stāstu.
Gatavojām koka spēli „Desas” kopā ar kokapstrādes uzņēmumu „Meikers”. Gala rezultāts mums sanāca ļoti krāšņs!
Devāmies meža pārgājienā kopā ar aktīvā tūrisma centra „Eži” vadītājiem un pildījām viņu sagatavotās komandu aktivitātes visa ceļa garumā. Pārbaudījām, cik līdzsvaroti esam uz virves, vai pazīstam mūsu pašu Latvijas putnu dziesmas, kā arī spriedām, vai visa komanda var paļauties tikai uz vienu komandas biedru.
Strādājām divās rokdarbu darbnīcās: izrotājām katrs savu plastmasas glāzīti, ar kuru pēc tam spēlējām „Krūzīšu spēli” un veidojām savus īpašos vēja zvaniņus.
Brīvajā laikā mums vadīja neformālās spēles brīvprātīgā Martina no Horvātijas. Sakām viņai paldies arī par bildēm un video!
Nu jau vasaras dienas Jauniešu centrā „Pulss” ir iegājušās kā katras vasaras tradīcija un mēs ceram nākošgad svinēt šo aktivitāšu piecu gadu jubileju!

Projekta bildes vari apskatīt / lejupielādēt šeit : http://www.failiem.lv/u/jsgkdsq

Video skatāms šeit:
Linda Ļapere

Atbalstītāji: Projekts tiek īstenots Gulbenes novada domes Jauniešu iniciatīvu konkursa 2015 ietvaros. Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.