jaunumi
100 darba dienas…
Simtās darba dienas ballīte? Kāpēc gan nē ?!
Kopā strādājot, skaitot darba dienas, vienu no tām varam atļauties nosvinēt īpašāk. Visi kopā no pirmā septembra sākām skaitīt darba dienas. Katram bērnam bija arī mājas uzdevums - aizgājušajai darba dienai par godu savā krātuvītē ielikt vienu priekšmetu.
25. janvārī pienāca simtā darba diena!   
Visi „Gudrās Pūces” bērni, skolotājas un auklīte uz bērnudārzu paņēma līdz 100 sakrātās lietiņas. O, tās bija tik dažādas: pupiņas, lielas un mazas pērlītes, „kinderolu” mantiņas, konfekšu papīri, saldējuma kociņi, kokteiļu salmiņi, pogas un zīmuļi. Katrs savas izrādīja draugiem - salīdzināja, mērīja, skaitīja, apspēlēja.

Visās aizvadītajās 100 dienās notika dažādi svētki, jautrie brīži, tikšanās, teātru un izstāžu apmeklējumi. Atbildot uz dažādajiem jautājumiem,  kopā centāmies atcerēties notikušo. Bērni patiešām bija lieli gudrinieki un kopīgi spēja atcerēties katru aizvadīto darba dienu.
Smiekli, jautrība, mūzika - tas viss mūs vienoja īpašajā dienā, kuru bijām gaidījuši ar lielu nepacietību. Par ikvienu bērnu varam pateikt daudz mīļa un jauka. Tāpēc katrs no viņiem saņēma goda lentu ar viņam piešķirtu nomināciju - čaklākais matemātiķis, centīgākais lasītājs, čaklākais lasītājs, čaklākais dežurants, veselīgākais pūcēns, apdomīgākais  pūcēns, draudzīgākais pūcēns, rūpīgākais krāsotājs, rūpīgākais gultas klājējs, veiklākais pūcēns, izpalīdzīgākais pūcēns, agrākais pūcēns, jautrāko smieklu īpašnieks, lielākais aktieris, jautrākais pūcēns, jaunākais pūcēnu draugs.
Lai darbīgas un idejām bagātas izdodas arī nākamās 100 darba dienas!
       Grupas “Gudrā Pūce” skolotāja Sandra Biksīte