jaunumi
Distanču slēpotājiem laba sezona - 8 Latvijas čempionāta medaļas.

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas distanču slēpotāji no Gulbenes, Lejasciema ,,SK-LEJASCIEMS” un Pilskalna uzrādīja labus rezultātus Latvijas čempionātā distanču slēpošanā ,Madonas novada atklātajā čempionātā un Latvijas skolu ziemas čempionātā ,,S!-Fischer”.

Rihards Berkolds Latvijas čempionātos izcīnīja 2 zelta un 2 bronzas medaļas.
LČ 1.kārtā ,kas norisinājās 16.,17.janvārī Priekuļos S-12 grupā labu rezultātu un augsto ceturto vietu ieguva Arta Jankava.
V-12 grupā brīvajā stilā Rihards Berkolds sīvā cīņā izcīnīja trešo vietu.

13.02.Madonā norisinājās Latvijas čempionāta 2.kārta.Gulbeneniešiem pirmo zelta medaļu sprinta distancē klasiskajā solī V-12 grupā izcīnīja Rihards Berkolds, 6.vietu izcīnīja Dāvis Ende. Patīkamu pārsteigumu sagādāja Linards Cvetkovs, kurš V-18 grupā izcīnīja bronzas medaļu.

14.02. Brīvajā stilā Rihardam Berkoldam 3.vieta.

6.03. Madonā trešajā posmā Latvijas čempionātā stafešu debijā S-12 grupā meitenēm trešo vietu un bronzas medaļas izcīnīja Arta Jankava, Evelīna Lazdiņa un Elizabete Galvane.

Lejasciema vidusskola izcīnīja 4.vietu ,,S!-Fischer ” ziemas skolēnu čempionātā distanču slēpošanā.
Čempionāts notika 4 posmos Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā, ko organizēja Siguldas sporta skola sadarbībā ar zīmolu FISCHER. Distances kārtas bija šādas:
1. posms - 15.01. SUPER sprints 200m ar intervālu startu (brīvajā stilā, S10, V10 klasiskais solis).
2. posms – 29.01. Intervāla starts (brīvajā stilā, S10, V10 klasiskais solis).
3. posms – 12.02. Intervāla starts (klasiskais solis).
4. posms – 11.03. Intervāla starts (brīvajā stilā, S10, V10 klasiskais solis).
Lejasciema vidusskolas 18 skolēni, ,,SK-Lejasciems” slēpotāji, ar Lejasciema pagasta atbalstu piedalījās visās četrās kārtās. Konkurējot ar Madonas ,Siguldas ,Cēsu, Talsu un Rīgas skolu audzēkņiem, kopumā trīsdesmit septiņu skolu konkurencē izcīnīja augsto ceturto vietu. Līdz pat pēdējai kārtai kopvērtējumā saglabāja vietu trijniekā, bet pēdējā kārtā septiņi lejasciemieši slimības dēļ nevarēja piedalīties un, protams, pietrūka šo dalībnieku ieskaišu, lai saglabātu trešo vietu.
Sacensību laikā ātrākie savās grupās no Lejasciema bija :S-12 grupā Ērika Jermacāne- 3.vieta, V-12 Gustavs Galvans -2.vieta, V-16 Linards Cvetkovs- 3.vieta,S-10 Elizabete Galvane-3.vieta. Ceturto vietu palīdzēja izcīnīt Leonards, Raitis, Normunds un Ance Kaspari, Ričards Didriksons, Dāvis Elmārs Mellis, Jānis Kubuliņš, Rinalds un Annija Lapkaši, Gerda Asnāte Berkolde , Martins Celms, Adrians Stepe, Kristaps Balodis un Artūrs Filips Igaviņš.

Pa vidu Latvijas čempionāta posmiem un ,,S!-Fischer ” ziemas skolēnu čempionātam distanču slēpošanā, Lejasciema vidusskolas skolēni paguva piedalīties arī Gulbenes novada skolu distanču slēpošanas sacensībās. Šajās sacensībās nepārspēti bija Ērika, Gustavs, Elizabete un Linards, kuri ieguva - 1.vietu, bet Leonards - 2.vietu.