jaunumi
Lejasciemieši saņem atzinības ikgadējā pasākumā “Gada atsitiens 2017”

   Nominācijā “Gada brīvprātīgais jaunietis” no Lejasciema tika izvirzītas divas jaunietes: Līva Kampe un Zane Kauliņa. Zane - ļoti pozitīva, vienmēr atsaucīga un radoša meitene, kura ar prieku iesaistījās jauniešu centra “Pulss” aktivitātēs bērniem un jauniešiem, izrādīja iniciatīvu pasākumu dekorāciju veidošanā, plānošanā. Līva -mērķtiecīga un atsaucīga, piedalījusies ikvienā Lejasciema jauniešu centra  pasākumā. Līva nebaidās no atbildības, un viņai patīk apgūt jaunas lietas.
     Nominācijā “Gada jaunietis sportā” uzvarēja Eva Bērziņa. Eva -  ar uzņēmību, neatlaidību un ar gandarījumu par paveikto. Viņa ar prieku piedalās sporta aktivitātēs un ar savu sportisko garu iedrošina arī citus savā ikdienas dzīvē iekļaut sportu. Neskatoties uz grūtībām, veiksmīgi startējusi visos taku skrējiena “Stirnu buks” posmos un nekad nav atteikusi pārstāvēt skolas vārdu Novada sacensībās. Vienmēr motivēs un aizstāvēs savus komandas biedrus. Smaidīga un pašaizliedzīga, lai tikai būtu prieks un gandarījums par paveikto.
     Meitenes, lepojamies ar jums! Paldies Zanei un Līvai par ieguldīto brīvprātīgo darbu 2017. gadā. Eva, tā tik turpini! Un noteikti kopīgu paldies sakām Lāsmai Gabdulļinai par atbalstu tavā sporta izaugsmē!
        Nominācijā “Gada atklājums” atzinību saņēma Skatu tornis Lejasciemā – biedrība sporta klubs “Lejasciems”. Kopā ar šo torni, kā arī inventāra papildinājumu biedrība grib ne tikai saglabāt bērnos un jauniešos mīlestību uz tūrismu, bet arī nodot zināšanas. Būvniecības darbi notika visu vasaru. Pašlaik skatu tornis ar alpīnisma sienām ir gatavs uzņemt skatu vērotājus un drosmīgus kāpējus.

Anna Žīgure, jauniešu centrs "Pulss"