jaunumi
Lieliski aizvadīts LČ distanču slēpošanā 1.posms

     12. un 13.janvārī Madonā norisinājās nozīmīgākās sacensības distanču slēpošanā -
Latvijas čempionāts. Pirmajā sacensību dienā sportisti sacentās klasiskā stila sprintā.  SK “Lejasciems” slēpotāji saviem līdzjutējiem un atbalstītājiem sagādāja daudz prieka mirkļu, jo uzrādīja lieliskus rezultātus kā arī izcīnīja vairākas medaļas:
V10 grupā 2.vieta Jēkabam Kubuliņam,
V12 grupā 3.vieta Martinam Kristeram Celmam,
S16 grupā 2.vieta Jolantai Pencei, 3.vieta Ērikai Jermacānei.
Šajā dienā ļoti veiksmīgi startēja arī Monta Zauriņa, kura kvalifikācijas braucienos izcīnīja vietu finālā, bet nedaudz pietrūka, lai iegūtu godalgotu vietu, rezultātā S14 grupā iegūta 5.vieta. Savukārt pusfinālam kvalificējās: Elizabete Galvane (S14 grupā 8.vieta), Gerda Asnāte Berkolde (S14 grupā 12.vieta), Kristīne Pence (S14 grupā 7.vieta), Jānis Kubuliņš (V14 grupā 8.vieta), Gustavs Galvans (V16 grupā 9.vieta).
     Otrajā sacensību dienā jaunie sportisti sacentās brīvajā stilā, arī šajā dienā Lejasciema slēpotāji uzrādīja ļoti labus rezultātus. Īpaši mūs iepriecināja Martina Kristera Celma sniegums, kurš V12 grupā ieguva 1.vietu 49 slēpotāju konkurencē, S16 grupā 3.vieta Jolantai Pencei.
Pirmajā sešiniekā iekļuva vēl vairāki slēpotāji:
S16 grupā 5.vieta Kristīnei Pencei, 6.vieta Ērikai Jermacānei, V14 grupā 5.vieta Jānim Kubuliņam, S12 grupā 5.vieta Annai Nikolai Berkoldei. 
Protams, medaļas nenāk tāpat vien, jaunie sportisti kopā ar treneri Lāsmu Gabdulļinu ir ieguldījuši lielu darbu, un prieks, ka tas nes arī rezultātus. Brīžiem tas pat šķiet nereāli, ka mūsu jaunieši spēj pienācīgi konkurēt un pat uzvarēt pilsētu sporta skolu audzēkņus, kuri ikdienā var trenēties Eiropas līmeņa trasēs, par kādām šeit, Lejasciemā, mēs varam tikai sapņot.
     Šosezon ir arī kāds īpašs jaunums - SK “Lejasciems” sportisti ar Gulbenes novada pašvaldības atbalstu ir ieguvuši sacensību iesildošos tērpus, kas ļauj mūsējos nekļūdīgi atpazīt starp pārējiem sportistiem un popularizēt gan sporta klubu “Lejasciems”, gan arī Lejasciema un Gulbenes novada vārdu. Paldies pašvaldībai par atbalstu!
     Pateicoties košajiem un pamanāmajiem tērpiem, lieliski varam pamanīt mūsu komandas sportistus, kuri kā bitītes izklīst gar trases malām, lai uzmundrinātu komandas biedrus. Ieslēpojot finišā, jau atkal komandas biedri ir klāt, lai palīdzētu novilkt slēpes, iedotu tēju, priecātos par lielisko startu vai uzmundrinātu par zaudēto sekundi līdz Latvijas čempiona titulam vai pirmajam trijniekam.
     Komandas gars un atbalsts nenoliedzami ir viens no faktoriem, kas ietekmē sniegumu sacensībās, tāpat arī lieliskā līdzjutēju un atbalsta komanda – vecāki, sponsoru ticība, Lejasciema vidusskolas sapratne, pašvaldības atbalsts, kas palīdz gan treniņu procesā, gan sacensībās. Nozīmīga loma sagatavošanās procesā ir iespējai organizēt nometnes un piedalīties dažādās sacensības, kuras ir iespējams organizēt un apmeklēt ar Jaunsardzes atbalstu.
     Tāpat kā trenere Lāsma priecājas par audzēkņu sasniegumiem sacensībās, tāpat viņas audzēkņi un mēs, vecāki, priecājamies, ka Lāsmas ieguldītais darbs tiek novērtēts. Tāpēc audzēkņu un vecāku vārdā sveicam Lāsmu ar saņemto LR Aizsardzības ministrijas apbalvojumu “Krūšu nozīmi”!