jaunumi
Lieliskā atmosfērā izritējušas loku šaušanas sacensības "Pukstos"

     Pašā augusta izskaņā 31.08.19. notiks loka šaušanas sacensības “Pukstu aplis”. Šogad sacensībām bija īpaša svētku nots, jo šis bija jau 10 gads kopš Lejasciema pagasta "Pukstu" mājās notika loku šaušanas sacensības. Sacensību gaitā, dalībnieki devās distancē, kurā šāva pa 28 3D mērķiem ar trijām bultām līdz pirmajam trāpījumam. Mēģinot iegūt pēc iespējas lielāku punktu skaitu.
     Ja kādam šķiet, ka šajās sacensībās piedalās tikai sportisti, kas loku šaušanā trenējas  ikdienā, nebūt nē. Šīs ir ļoti draudzīgs sporta veids, kurā spēkus var izmēģināt ikviens. Sacensībās startēja dalībnieki, kuriem pirms 10 gadiem “Pukstos” ir bijušas pirmās loku šaušanas sacensības mūžā un tieši šeit ir sākusies viņu loku šaušanas stāsts.
     Ja kaut nedaudz ir interese par šo sporta veidu, to izmēģināt var ikviens. Šogad savs stāsts sākās kādam 8 gadīgam puikam, kurš arī nākamgad noteikti būs loku šāvēju rindās “Pukstos”.
     Tādēļ aicinām ikvienu, kuram ir kaut neliela interese, izmēģināt savus spēkus loku šaušanā Lejasciema pagasta “Pukstos” nākamgad - garantēta diena svaigā gaisā un noieti vismaz 6-7 km.
     Paldies organizatoriem par enerģiju un vēlmi šo tradīciju turpināt jau 10 gadus un, lai loku šāvēju rindas ar katru gadu tikai paplašinās!