jaunumi
Rudens spēles - Mēs ceļā uz Tokiju

     Sportiskā nedēļas nogale Lejasciemā sākās ar iestāžu, uzņēmumu un pagasta iedzīvotāju rudens spēlēm – Mēs ceļā uz Tokiju. Gaidītā lietus vietā diena bija saulaina un silta kā radīta sportiski aktīvai dienai kolēģu, radu un draugu lokā. Spēļu laikā dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savas prasmes 10 dažādās disciplīnās.
     Savu precizitāti dalībnieki varēja pārbaudīt četrās dažādās disciplīnās - soda metienos, šautriņās, šaušanā un diskgolfā, pirkstu veiklību un prasmē skaitīt - disciplīnā “bankomāta operators”. Savu sportisko formu vislabāk pārbaudīt varēja uz klinšu sienas un pārsteiguma uzdevumā, kur dalībnieki ar plaukstām centās pacelt un noturēt bruģa ķieģeli. Erudīcijas uzdevumā dalībniekiem nācās ne pa jokam palauzīt galvu, lai pēc dzīvnieku ķepu nospiedumiem spētu tos atpazīt. Uzdevums, kura nosaukums skanēja tāpat kā spēļu nosaukums – Mēs ceļā uz Tokiju, prasīja lielu devu pacietības, precizitātes un neatlaidības.
     Sacensību noslēgumā notika komandu sporta spēle, kas šoreiz bija strītbols.
     Pēc veiksmīgi, jautri un azartiski pavadītas dienas dalībnieki tikās uz svinīgu apbalvošanas pasākumu kultūras namā, kad uzzinājām, kā kurai komandai ir veicies katrā no uzdevumiem. Šogad par sacensību uzvarētājiem un ceļojošo talismanu saņēma “SK ”Lejasciems”” komanda, 2.vieta komandai “Bez nosaukuma”, 3.vieta komandai “Pakalpojumi”.
     Ar muzikālu sveicienu spēļu dalībniekus, organizatorus un brīvprātīgos palīgus iepriecināja vokāli instrumentālā grupa “Deep Silence”.
     Paldies uzņēmumam “Ozolu mājas maize” par iespēju visas dienas garumā našķoties ar gardo maizīti, tā noteikti deva spēku īpašajos mirkļos!

               Dana Puidze