jaunumi
Auto orientēšanās Lejasciemā 2019

     Aizritējušas Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centra un jauniešu centra “Pulss” kopīgi organizētās auto orientēšanās sacensības Lejasciemā. Šajā Miķeļdienas piedzīvojumā piedalījās 62 dalībnieki 16 komandās, apmeklējot 15 kontrolpunktus un veicot dažādus uzdevumus. Meklējot KP, dalībniekiem bija iespēja būt, gan jau labi zināmās vietās kā piemēram pie sēravota vai estrādē, gan atklāt kādu jaunu vietu par kuras esamību pat liela daļa lejasciemiešu nemaz nenojauta.
            Sacensībās uzvarēja komanda “Ciemieša gars”, 2.vietā komanda “Zefīriņš”, 3.vieta komandai “Zelda”.
            Šoreiz noskaidrojām ne tikai sacensību uzvarētājus, bet arī uzdevumus, kuri dalībniekiem patika vislabāk. Visvairāk dalībniekiem patikusi loka šaušana, būsiet gaidīti nākamā gada augustā uz apvidus loku šaušanas sacensībām “Pukstos”, 2.vietā – Braila raksta lasīšana, 3.vietā kāpšana klinšu sienā. Bez šiem trim uzdevumiem dalībnieki sacensību laikā paspēja “saskaitīt laimi”, trenēt runas prasmes un līdzsvaru, meklēt avotiņu un seno estrādes vietu, pabūt komjauniešu laukumiņā, pārbaudīt savu precizitāti svara un garuma mērīšanā. Šķiet, diena bija izdevusies, jo finišā dalībnieki ieradās smaidīgi un priecīgi par pavadīto aktīvo dienu kopā ar ģimeni vai draugiem.
            Paldies ikvienam dalībniekam par piedalīšanos, būsim pateicīgi, ja padalīsieties ar fotogrāfijām!
            Paldies brīvprātīgajiem palīgiem, jūs ļāvāt šim pasākumam notikt! Paldies līdzcilvēkiem par sarunām maršruta plānošanā! Jūsu komentāri, “pasviestās” idejas īstajā laikā ļoti palīdzēja!
            Paldies par inventāru un palīdzību punktos – SK ”Lejasciems”, Vanagu ģimenei, Zero Wake Park, Lejasciema grauds, Guntaram Suntažam.
REZULTĀTI, PAREIZĀS ATBILDES.

Organizatoru komandas vārdā-
Dana Puidze