jaunumi
Aicinām komersantus piedalīties eglīšu rotāšanas akcijā

Ik gadu no decembra līdz pat februāra vidum  Gulbenes pilsētas skvērs mirdz svētku rotās. Lai vairotu novadnieku lepnumu un viesu pārsteigumu, vēlamies pirmo gadu uzsākt unikālu Ziemassvētku akciju "Rotāsim Ziemassvētkus!".
Akcijas mērķis ir dižoties ar novada komersantu daudzveidību, bagātību un radošumu, uzburt svētku sajūtu pilsētas sirdī, aicinot pilsētas un pagastu komersantus, organizācijas veidot gaumīgu uzņēmuma  reklāmu Ziemassvētku rotu veidolā.
Gulbenes novada pašvaldība kopā ar sadarbības partneriem no 18.decembra  nodrošinās dabīgi daiļas, 3-5 metrus garas Ziemassvētku egles, kas tiks uzstādītas Gulbīšu parka zonā iepretim strūklakai. Egļu rotāšana un “pucēšana” tiek plānota individuālos laikos no 18. līdz 20.decembrim (ieskaitot) ar personalizētām svētku rotām, kas raksturo uzņēmuma darbību (piemēram, koka dekors ar uzņēmuma logo, zobu birstes, improvizētas matu šķēres, konditorejas izstrādājumi u.c.). Esam pārliecināti, ka egles un kopējā atmosfēra parkā veicinās apmeklētāju vēlmi vidi izmantot foto mirkļu fiksēšanai, nodrošinot slēptu publicitāti komersantiem, nostiprinot atpazīstamību, arī darbinieku piederības sajūtu.
Priecāsimies, ja uzņēmējs ar rotājumiem un  vēstījumu nodos apsveikumu novadniekiem Ziemassvētkos. Novēlējums tiks noformēts uz plāksnes un novietots blakus eglei.
Pieteikšanās akcijai līdz 13.decembrim, zvanot 64474920 vai sūtot pieteikumu brīvā formā uz e-pastu bizness@gulbene.lv
Pašvaldības vides dizaina speciāliste Laima Šmite Ūdre (tālr.29333985, e-pasts laima.smite-udre@gulbene.lv) ir atvērta sadarbībai, nepieciešamības gadījuma var piedalīties ideju īstenošanā.
Rotātās egles tiks izgaismotas Gulbīšu parka centrālajā daļā, veidojot pārredzamību ne tikai gājējiem, bet arī cilvēkiem, kuri pārvietojas ar transportu. Pašvaldības policija gādās par vandālisma risku samazināšanu, cerot uz novadnieku sapratni.