jaunumi
Koris „Kaprīze” ciemojas Saldū

     Kas būtu tauta, ja tai nebūtu dziesmas? Dziesma  ir vēstures griežos pārbaudīts ierocis, kas dara mūs drošus, kurā smeļamies spēku nākamajam darba cēlienam, un kuru gribam nodot nākamajām paaudzēm.

     Koris “Kaprīze”, uzsākot savu 31 sezonu, vadītājas Inetas Maltavnieces iedvesmoti, aktīvi sāka gatavoties pirmajam koncertam. Saldus sieviešu koris “Varavīksne” (vadītāja Evelīna Cielava), kas Lejasciemā viesojās pavasarī, lejasciemiešus aicināja ciemos uz Saldu. Un tā, 30. novembrī, skaistā saulainā dienā, “ Kaprīze” devās tālākā ceļā, lai kopīgā koncertā sadziedātos ar jaukto kori „Mezgli” no Rīgas, sieviešu kori no Pāvilostas „Sīga” un Saldus sieviešu kori “Varavīksne”. Koncerts notika Saldus Mūzikas skolas zālē, kas izcēlās ar brīnišķīgu akustiku. Katrs koris dziedāja 3 dziesmas atsevišķi, koncerta noslēgumā skanēja 2 dziesmas kopkora izpildījumā. Pēc koncerta visi četri kori līksmojām jautrā koru ballītē!
     Paldies korim “Varavīksne” dziedātājām par viesmīlīgo uzņemšanu , par ekskursiju pa Saldu – iepazinām pilsētas interesantākās vietas!
     Uz tikšanos nākamajos dziedāšanas svētkos!