Sports > Notikumi

Apbalvoti Latvijas Jaunatnes čempioni taku skriešanā

     7.februārī Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" notika "Gada balvas vieglatlētikā 2017" svinīgais pasākums, kurā tika sveikti arī Latvijas čempionāta taku skrējienos skolu jauniešiem "Stirnu buks 2017" kopvērtējuma uzvarētāji. Starp laureātiem arī Lejasciema jaunieši: U12 vecuma grupā 1.vieta Artūram Filipam IgaviņamU14 vecuma grupā 1.vieta Jolantai Pencei un U18 grupā 2.vieta Evai Bērziņai.

Sezonu sāk distanču slēpotāji

     Slēpotāji aizvadījuši sacensībām bagātu nedēļas nogali. Piektdien, 19.janvārī, startējot S! – FISCHER Ziemas skolēnu čempionātā 2018, bet sestdiena un svētdiena pagāja Madonā, kur tika aizvadīts pirmais Latvijas čempionāta posms distanču slēpošanā. Līdz pirmajam trijniekam slēpotājiem šoreiz nedaudz pietrūka, Artūram Filipam Igaviņam vien nieka 5 sekundes desmitdaļas, bet gandarījums par aizvadītajām sacensību dienām liels, jo distancēs atstāti spēki un iegūtas labas vietas, visiem kopā pavadīta brīnišķīga nedēļas nogale, vienam otru uzmundrinot un atbalstot! Paldies lieliskajai trenerei Lāsmai Gabdulļinai!
     Ar sacensību rezultātiem var iepazīties www.infoski.lv.

Ziemassvētku revelīta turnīrs

     15.decembrī Lejasciema kultūras namā norisinājās revelīta turnīrs, kurā piedalījās 15 dalībnieki. Pārstāvēts bija ne tikai Lejasciema pagasts, uz turnīru bija ieradušies spēlētāji arī no Gulbenes. Par turnīra uzvarētāju kļuva gulbenietis Dāvis Žuks, 2.vieta Emīlam Galvanam, 3.vieta Rolandam Puidzem. Ar piemiņas balvām tika apbalvots pirmais sešinieks.

Lejasciema komandas startē gan volejbola, gan futbola sacensībās

      Lejasciema volejbola komanda lieliski uzsākusi Atzeles volejbola līgas sacensības. Notikuši jau trīs sabraukumi, kuros lejasciemieši aizvadījuši septiņas spēles, sešās no spēlēm ir gūtas uzvaras. Zaudēta spēle tikai pret VIP Robežsardzes komandu, šis mačs ilga trīs setos un lejasciemiešiem nācās piekāpties pretiniekiem ar 1:2. Lai izdodas startēt tikpat veiksmīgi arī turpmākajās spēlēs!
 
     Sācies arī Gulbenes novada telpu futbola čempionāts, kura pirmais sabraukums notika Stāķu sporta namā. Kopumā čempionātā piedalās 11 Gulbenes novada komandas, starp kurām šogad startē arī Lejasciema komanda.
     Čempionāts norisināsies piecos posmos, kuros tiks noteikti labākie. Lai arī pirmās spēles nav aizvadītas pārāk veiksmīgi, prieks, ka puiši ir sapulcējušies un gatavi spēlēt. Veiksmi un izdošanos nākamajos startos!

Fotogrāfijā redzama Lejasciema futbola komanda.

Starp Latvijas čempioniem taku skriešanā arī lejasciema jaunieši

     Aizvadīts pēdējais taku skriešanas seriāla Stirnu Buks posms, kurš notika Liepājā, Karaostā. Visveiksmīgākais starts šajā posmā izdevās Jolantai Pencei U14S grupā, iegūstot 1.vietu, šajā pašā grupā 3.vietu izcīnīja Elizabete Galvane. U18S grupā Evai Bērziņai 3.vieta. Lielai daļai bērnu un jauniešu šis seriāls bija lieliskākais piedzīvojums, un katrs posms tika gaidīts ar nepacietību. Šis, pēdējais no posmiem, bija īpašs piedzīvojums, jo uz Liepāju bērni un jaunieši devās jau iepriekšējās dienas rītā, lai iepazītu Liepāju un tās vēsturiskās vietas. No sacensībām bērni atgriezās noguruši, bet laimīgi, ar nepacietību gaidot nākamo gadu, kad atkal būs iespēja startēt taku skriešanas seriāla Stirnu Buks posmos.
     Startējot šajās sacensībās, kopvērtējumā tika summēti trīs labākie skolēnu starti, šādi noskaidrojot Latvijas čempionus starp skolēniem taku skriešanā.
     Individuāli LČ medaļas kopvērtējumā skolu jauniešiem tiks pasniegtas "Gada balvas vieglatlētikā 2017" ceremonijā, kas notiks 2018.gada janvārī. LČ medaļas saņems arī trīs Lejasciema skrējēji: Artūrs Filips Igaviņš - 1.vieta U12V grupā, kurš ļoti pārliecinoši ieguvis uzvaru, kopvērtējumā uzvarot sešos no septiņiem posmiem, Jolanta Pence - 1.vieta U14S grupā, kura vairākos posmos bijusi arī ātrākā starp visām startējušajām skolniecēm, U18S grupā 2.vieta Evai Bērziņai, kuru no pirmās vietas šķīra vien 2 punkti.
     Pirmajā sešiniekā izdevās iekļūt vēl vairākiem skrējējiem: U12S grupā 5.vieta Gerdai Asnātei Berkolei, U14S grupā 6.vieta Elizabetei Galvanei, U16V grupa 5.vieta Gustavam Galvanam.
     Paldies trenerei Lāsmai Gabdulļinai par šīs iespējas nodrošināšanu un ieguldīto darbu ikdienas treniņos!
Foto:: Mareks Gaļinovskis / FotoMan.lv


 

Svētki "Sporta aktivitāšu trasē"

      30.septembrī SK ”Lejasciems” sporta aktivitāšu trasē tika atklāts skatu tornis ar alpīnisma sienām.  Šis īpašais brīdis notika vienā dienā ar ikgadējām Lejasciema iestāžu, uzņēmumu un pagasta iedzīvotāju rudens spēlēm, kuras šogad bija īpaši veltītas tūrismam, pateicoties jaunizveidotajai “Tūrisma tehnisko aktivitāšu trasei”.
     Rīts sākās īpaši – ar muzikālu sveicinu pasākumu ieskandināja Lejasciema vidusskolas vokāli instrumentālā grupa “Deep Silence”,   kuru spēlēto dziesmu pavadībā SK ”Lejasciems” bērni un jaunieši veic goda apļus uz rollerslēpēm un skrituļslidām. SK ”Lejasciems” priekšsēdētājs Valērijs Gabdulļins ar piemiņas balvām sveica visus torņa tapšanā iesaistītos, svinīgi tika pārgriezta sarkanā lenta, gaisā palaisti baloni.
      Pēc torņa ar alpīnisma sienām atklāšanas sporta spēļu dalībnieki pārbaudīja spēkus astoņās disciplīnās. Īpašākā no disciplīnām - Lejasciema alpīnists, jo šī bija ekskluzīva iespēja būt vieniem no pirmajiem, kuri izmēģina jauno alpīnisma sienu. Tūrisma tehniku varēja pārbaudīt disciplīnās: virves dejotājs, purva bridējs, tūrisma un alpīnisma stafetē. Īsta spēka pārbaude bija “govs” vilkšana, orientējoties labirintā ne viens vien dalībnieks nedaudz nomaldījās. Attāluma noteikšana lieliski pārbaudīja acumēru un orientēšanos dabā, lai saprastu, cik tālu vai tuvu objekts atrodas. Kā noslēdzošā disciplīna bija peintbola sacensības komandām, laukumā valdīja azarts un spraigas cīņas.

 
 
 
 
Komandas
Lejas-ciema alpī-nists Purva bridējs Virvju dejotājs Attāluma
noteik-šana
“Govs” vilk-šana Orientē-šanās Tūrisma stafete Alpī-nisma sta-fete Peint-bols Punkti Vietas
Mālenieši 2. 1. 3,5. 2. 6. 1. 3. 3. 1. 16,5 1.
Pakalpojumi 5. 5. 4. 7. 1. 4. 2. 6. 3. 30 4.
Šķūnenieki 7. 7. 6. 6. 3. 2. 5. 5. 4. 38 6.
Kamenīte 4. 4. 2. 3. 7. 7. 4. 4. 6. 34 5.
Unce 3. 2. 1. 5. 5. 3. 1. 2. 5. 22 3.
Radi un
draugi
6. 6. 5. 4. 2. 6. 6. 7. 7. 42 7.
Pagasta pārvalde
un skola
1. 3. 3,5. 1. 4. 5. 7. 1. 2. 20,5 2.
    
     Paldies fotogrāfiem par fiksētajiem mirkļiem un emocijām - Madarai Līcei, Guntāram Šmitam.

     Paldies Lejasciema pagasta pārvaldei, SK ”Lejasciems”, īpaši sporta darba organizatoram Valērijam Gabdulļinam un Lāsmai Gabdulļinai ar komandu par kārtējām lieliskajām sporta spēlēm, kuras kā vienmēr bija interesantas un aizraujošas!
      Prieks un lepnums par SK ”Lejasciems” paveikto, par doto iespēju bērniem un jauniešiem sportiski aktīvi pavadīt brīvo laiku šeit - Lejasciemā, paldies Jums!

Lejasciemiešu panākumi taku skriešanas seriālā "Stirnu Buks"

      Lejasciema vidusskolas skrējēji treneres Lāsmas Gabdulļinas vadībā aizvadījuši līdz šim medaļām bagātāko, piekto, taku skrējiena "Stirnu Buks" posmu Milzkalnē.

     Artūrs Filips Igaviņš arī šoreiz palika nepārspēts un ieguva 1.vietu U12V grupā, Jolanta Pence ieguva 2.vietu U14S grupā, viņa arī otrā ātrākā skrējēja starp visu vecumu skolniecēm, Gustavam Galvanam – 3.vieta U16V grupā un Evai Bērziņai 2.vieta U18S grupā. Lai arī līdz godalgotām vietām neaudz pietrūka, augstus rezultātus uzrādīja arī pārējie Lejasciema skrējēji.

Pārējo dalībnieku rezultātus un foto var meklēt www.stirnubuks.lv.

Dana Puidze

“Lejasciema kausos” uzvar “MK Lejasciems”

   Jau 21.gadu pēc kārtas Lejasciemā norisinājās “Lejasciema kausu” izcīņas sacensības. Dalībniekiem bija iespēja startēt gan individuāli, gan komandās. Sacensību dalībnieki sacentās trīs disciplīnās - makšķerēšanā, triju veidu šaušanā un komandu spēlē.
Šaušanā pa skrejošu zaķi precīzākais bija Ivars Zariņš, kurš startēja individuāli – 73 punkti, 2.vietā - Lauris Krēsliņš (“Lejasciems-Dūre”) - 72 punkti, 3.vietā - Andris Svārups (individuāli) - 71 punkts.
     Šaušanā pa stāvošu meža cūku ( attālums – 50 metri)  labāko rezultātu uzrādīja Mundis Žviriņš (“Lejasciema pagasta pārvalde”) - 55 punkti, 2.vietā ar 54 punktiem - Raivis Kundrats (“Naglie putni”), 3.vietā ar 53 punktiem Andris Svārups (individuāli).
     Šaušanā ar vītņstobra ieroci pa skrejošu un stāvošu alni (attālums – 100 metri) 1.vieta Mārtiņam Caunītim (“Naglie putni”) - 82 punkti, 2.vieta - Laurim Neilandam (“MK Lejasciems”) - 75 punkti, 3.vieta - Aināram Kuprovskim (“Lejasciema pagasta pārvalde”) - 74 punkti.
     Makšķerēšanā piedalījās sešas komandas un viens individuāli startējošs dalībnieks, katrā komandā startēja divi dalībnieki. Makšķerēšanā 1.vietu izcīnīja “Vidagas pūces” - 2,970 kg. 2.vietā - “MK Lejasciems” ar 1,690 kg, 3.vietā - “Lejasciems - Dūre” ar 0,940 kg.
     Komandu stafetē, kurā bija jāatpazīst dzīvnieku pēdas 1.vietā “Naglie putni”, 2.vietā “Vidagas pūces”, 3.vietā “MK Lejasciems”.
     Sacensību kopvērtējumā 1.vietu ieguva “MK Lejasciems”, 2.vietu “Naglie putni”, 3.vieta “Lejasciems - Dūre” apvienotajai komandai. Par sacensību norisi un balvām bija parūpējusies Lejasciema pagasta pārvalde.
 

Pašiem savs čempions

      15.aprīlī, Klusajā sestdienā, Ogres Zilajos kalnos Sporta kluba ,,Lejasciems” bērni un jaunieši piedalījās taku skrējienā ,,Stirnu buks - 2017”. Pirmo reizi ,,Stirnu buka” sacensību ietvaros risinājās Latvijas čempionāts taku skriešanā skolēniem. Lejasciemieši ar prieku pieņēma izaicinājumu un 14 skolēni no Lejasciema vidusskolas startēja ,,Vāveres“ distancē. Bērni un jaunieši savās vecuma grupās uzrādīja labus rezultātus un izcīnīja augstas vietas: S -12 grupā Gerda Asnāte Berkolde no 63 dalībniecēm ieņēma 8.vietu, S-14 gr. 7.un 8.vietu izcīnīja Elizabete Galvane un Monta Zauriņa, V-16 gr. Gustavs Galvans 7.v, S-16 gr. Ērika Jermacāne 4.v., S-18 gr. Eva Bērziņa 5.v, V-18 gr. Mareks  Pencis - 8.v., un, protams, mājup devās ar savu čempionu V-12 grupā Artūru Filipu Igaviņu, kurš septiņdesmit sešu vienaudžu vidū prata finiša līniju sasniegt pirmais.

Lāsma Gabdulļina

Gulbenes BJSS/SK Lejasciema slēpotāji izcīna medaļas LČ distanču slēpošanā

      Noslēdzošā LČ distanču slēpošanas posma pirmajā dienā komandu sprintā brīvajā stilā Gulbenes BJSS/SK Lejasciema slēpotāji izcīna medaļas.
2.vieta V 14 Gustavs Galvans, Ričards Didriksons, Dāvis Ende
3.vieta S 14 Ērika Jermacāne, Monta Zauriņa, Jolanta Pence
3.vieta S 12 Elizabete Galvane, Evelīna Lazdiņa, Arta Jankava
     Otrajā sacensību dienā slēpotāji sacentās vidēja garuma distancē klasiskajā stilā ar masu startu. Arī šajā dienā Gulbenes BJSS/SK Lejasciema slēpotājiem izevās izcīnīt medaļas.
3.vieta S 10 Anna Nikola Berkolde
3.vieta V 10 Mārtiņš Griķis
     Pirmajā sešiniekā izdevās iekļūt vairākiem slēpotājiem:
4.vieta V 10 Adrians Stepe
4.vieta S 14 Ērika Jermacāne
6.vieta V 12 Artūrs Filips Igaviņš
6.vieta S 12 Elizabete Galvane

Lejasciema vidusskolai 3.vieta S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionātā distanču slēpošanā

      Lejasciema vidusskolas skolēni ieguvuši 3.vietu S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionātā distanču slēpošanā. Sacensības norisinājās četrās kārtās, kurās sacentās 38 skolas. Lejasciemieši piekāpās vien Madonas 1.vidusskolai, kura izcīnīja 1.vietu un Siguldas Valsts ģimnāzijai.

Rezultāti: http://ba2.lv/…/2…/fischer/rez/fisher-skoleni_rezultati.html

SK ,,Lejasciems”/Gulbenes BJSS bērni un jaunieši labi uzsāk distanču slēpošanas sezonu

   13.janvārī piedalījās Siguldā Fischer-S! Ziemas skolēnu žempionātā un 29 Latvijas skolu konkurencē izcīnīja 3.vietu kopvērtējumā pēc pirmās kārtas. Lejasciema vidusskolu pārstāvēja 16 slēpotāji. Pirmā vieta  V-18 grupā Linardam Cvetkovam. Labu izaugsmi demonstrēja Artūrs Filips Igaviņs V-10 gr.iegūstot 10.vietu no 40 dalībniekiem.
     Prieks par Krišjāņa Valdemāra pamatskolas skolēnu Rihardu Berkoldu, kuram V-12 grupā 1.vieta.
     14.-15.01.2017.Mailēs norisinājās Latvijas čempionāts distanču slēpošanā.
     Labus startus abas dienas uzrādīja S-14 grupā Ērika Jermacāne, iegūstot 3.vietu klasiskajā solī un 4.vietu brīvajā stilā. S-14 Jolantai Pencei un Gustavam Galvanam V-14 gr. klasiskajā solī 6.vietas.
     18.01.2017.Madonas BJSS atklātās sacensības distanču slēpošanā ,,Smecere”:
3.vietā V-18  Linards Cvetkovs,
3.vietā V-14  Gustavs Galvans,
3.vietā S-12 Elizabete Galvane,
2.vietā S-14 Ērika Jermacāne,
4.vietā V-10 Artūrs Filips Igaviņš,
4.vieta V-16 Raitis Kaspars,
5.vietā S-10 Anna Nikola Berkolde,
5.vieta v-12 Jānis Kubuliņš,
5.vietā  V-10 Mārtiņš Griķis,
5.vietā V-16 Andris Gargurnis,
6.vietā V-14 Jolanta Pence,
6.vietā V-12 Rihards Berkolds.
     26.01.2017. Siguldā Fischer-S! Ziemas skolēnu žempionāta 2.kārta.
Neskatoties uz slimību aktivizēšanos, uz Siguldu devās 15 Lejasciema vidusskolas audzēkņi.
Medaļas gan izpalika, bet gandarījums bija liels, jo distancēs bija atstāti spēki un iegūtas labas vietas, uzrādot augstus rezultātus, un trešā vieta nosargāta Latvijas skolu kopvērtējumā.
S-10 Gerda Asnāte Berkolde - 9.vietā no 39 dalībniecēm,
S-12 Jolantai Pencei 5.vieta,
V-18 Linardam Cvetkovam 5.vieta,
V-14 Ērikai Jermacānei 7.vieta,
V-14 Gustavam Galvanam 6.vieta.
Krišjāņa Valdemāra pamatskolas slēpotājam Rihardam Berkoldam V-12 gr.2.vieta.
     23.01.2017.tautas slēpojums Sigulda -
2.vieta - Oskars Jaunbērziņš,
3.vieta - Dāvis Ende.

Sporta spēles - RIO KRĀSĀS

    Krāsaini, azartiski un sportiski aizvadītas Lejasciema iestāžu, uzņēmumu un pagasta iedzīvotāju "Rudens spēles - Rio krāsās"! Spēļu dalībniekiem bija iespēja jautri un aizrautīgi kopā pavadīt burvīgu dienu brīvā dabā, sacenšoties 11 dažādās disciplīnās, kuras bija izvietotas SK “Lejasciems” asfaltētās sporta aktivitāšu trases teritorijā. Pat zolītes spēlētāji šogad varēja izbaudīt sacensību gaitu, jo trases teritorijā viņiem bija īpaši uzslieta telts.
    Spēlēs kopumā piedalījās septiņas komandas.  Bija dalībnieki, kuri bija padomājušas arī par savu vizuālo tēlu atbilstoši šī gada spēļu nosaukumam.
    Pēc viena gada pārtraukuma par spēļu uzvarētājiem kopvērtējumā kļuva komanda “Jaunība”, otrajā vietā Lejasciema pagasta pārvaldes komanda, bet trešie Mālenieši.


 

KOMANDA Soda sitieni Soda metieni Galda boliņš Šaušana Šautriņas Skeletons Ābolu talka Skrituļ-
slidošana
Zolīte Glābēju
stafete
Rokas-
bumba
Vietu
summa
Kopvēr-
tējums
Mālenieši 1. 2. 2. 1. 7. 4. 2. 4. 5. 5. 4. 20 3.
Lejasciema
pagasta pārvade
7. 4. 1. 3. 2. 1. 4. 3. 2. 3. 3. 18 2.
Zaļie 3. 7. 3. 5. 4. 7. 5. 7.(-) 7.(-) 4 7.(-) 38 7.
Jaunība 2. 1. 5. 2. 1. 3. 1. 5. 4. 1. 2. 13 1.
Šķūnenieki 4. 5. 7. 4. 3. 2. 6. 6. 3. 6. 5. 32 5./6.
Līdz kosmosam 6. 3. 6. 7. 5. 6. 7. 1. 6. 2. 1. 30 4.
Pakalpojumi 5. 6. 4. 6. 6. 5. 3. 2. 1. 7. 6. 32 5./6.

 

20 "Lejasciema kausu" sacensības

30.aprīlī notika 20 „Lejasciema kausu” izcīņas sacensībās.

Sacensībās piedalījās vairāk kā sešdesmit šaušanas sporta piekritēji. Sacensību dalībnieki sacentās – stenda šaušanā, makšķerēšanā un komandas spēlē „Cīņas būrī”.
Sacensībās piedalījās septiņas komandas, kopvērtējumā par uzvarētājiem kļuva Lejasciema pagasta pārvaldes komanda, 2.vietu ieguva komanda „Pelēči”, 3.vieta Stradu pagasta pārvaldes komandai.
Tā kā šīs bija jau 20 "Lejasciema kausu" izcīņas sacensības, tad sacensību noslēgumā dalībnieki pulcējās Lejasciema kultūras namā uz atpūas vakaru un apbalvošanas ceremoniju.

Sacensību kopvērtējums

Komanda Zaķis 50m 100m Summa Stenda šaušana Makšķerēšana Stafete Vietu summa Kopv.
Gruntīgie 7 6 6 19 6 5      
Lejasciema pag.pārv. 1 4 2 7 2 2 1 5 1
M/K Grundzāle 3 3 5 11 5   2    
Naglie Putni 2 5 3 10 3 3 5 11 4
Ozolkalns 6 7              
Pelēči 4 2 4 10 4 1 3 8 2
Stradu pag.pārv. 5 1 1 7 1 4 4 9 3
                   


 

Distanču slēpotājiem laba sezona - 8 Latvijas čempionāta medaļas.

 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas distanču slēpotāji no Gulbenes, Lejasciema ,,SK-LEJASCIEMS” un Pilskalna uzrādīja labus rezultātus Latvijas čempionātā distanču slēpošanā ,Madonas novada atklātajā čempionātā un Latvijas skolu ziemas čempionātā ,,S!-Fischer”.

Sīkāk par sportistu sniegumu varat lasīt šeit.
GALERIJA

Lejasciema pagasta pārvaldes un RJC JD 2.novada nodaļas 208.Lejasciema,207.Jaungulbenes ,206.Gulbenes jaunsargu vienību sacensības distanču slēpošanā.

Vieta un laiks

Sacensības notiek 3 posmos.

  • 1. posms – slēpošanas trase pie estrādes, brīvais solis, 30.01.2015   
  • 2. posms - slēpošanas trase pie estrādes, klasiskajā solī, 06.02.2015.
  • 3. posms – Imantas -20 trasē, brīvais solis, 1.03.2015..

Dalībnieku reģistrācija iepriekšējā dienā līdz plkst.20.00 uz e-pastu: lasmai@inbox.lv vai jāzvana uz mob:26165827.Par pieteikumu uz e-pastu jāpārliecinās pārzvanot. Sacensību vietā jāpiesakās līdz 17.00(1.un 2.kārtā Lejasciema mežniecības telpās.). Sacensību sākums 17:30.

3.kārtā jāpiesakās sacensību vietā līdz 10.30. Sacensību sākums 11:00.

Sacensību vadība

Sacensības organizē Lejasciema pagasta pārvalde sadarbībā ar Rekrutēšanas un Jaunsardzes centru un SK,,Lejasciems””. Sacensību galvenais tiesnesis Valerijs Gabdulļins– tel:29486380,informācija-tel:26165827

Sacensību vērtējums
Kopvērtējumā noteiks uzvarētāju katrā vecuma grupā, vērtējot 3 labākos startus no 3 posmiem. Sievietes un vīriešus vērtē atsevišķi summējot iegūtās vietas. Uzvar iegūtā mazākā punktu summa.

Apbalvošana
Uzvarētāji tiks apbalvoti katrā posmā ar saldumu balvām. Kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti  ar medaļām  un diplomiem.

Piezīmes
Katrs dalībnieks, kas piedalās, un ir pieteicies sacensībām, nes personīgu atbildību par savu veselību sacensību laika. Sacensību posmi var tikt pārcelti uz citu datumu sniega trūkuma  vai citu nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ iepriekš par to paziņojot .www. Lejasciems.lv

Sacensību dalībnieki

Sacensībās piedalās visi slēpot gribētāji ,sākot ar jebkuru kārtu, sekojošās  vecuma grupās un distancēs.

Grupas

Vecums gados

Dzimšanas gads

Distance vīrieši (km)

1.,2.kārta 3.kārta

Distance sievietes(km)

1.,2.kārta 3.kārta

“E”

9 gadi un jaunāki

2005.g.dz. un jaunāki

500mx2

1500m

500mx2

1500m

“D” ,,C”

10 – 11-12 gadi

2004.,2003,2002g.dz

500mx2

3000

500mx2

3000

“C” ,,B”

 13- 14 – 15 gadi gadi

2001.-2000- 1999. –  .g.dz.

1000mx2

4500

1000mx2

4500

 

 

 

 

 

 

 

“A” V0; S0

16 – 18 gadi

19 – 29 gadi

1996. – 1998.g. 1981.-1995.g.dz. 1986.-1995.g.dz.

1000mx2

4500

 1000mx2

4500

 

 

 

 

 

 

 

Vsen Ssen

35+ 30+

1966.-1980.g.dz. 1966.-1985.g.dz.

1000mx2

4500

1000mx2

4500

Vsen Ssen

50+ un vecāki 50+ un vecākas

1965.g.dz. un vecākiem (ām)

500mx2

1500

500mx2

1500

 

 

 

Slēpošana

29.01.2014. SK ,,Lejasciems” slēpotāji piedalās distanču slēpošanas sacensībās Madonā. Slēpotāji vairāk priecājās par iespēju slēpot kvalitatīvā trasē, jo par labiem rezultātiem nevarēja būt ne runas, ja trešo reizi uz slēpēm. 2004.g. dz. un jaunākiem zēniem Jānis Kubuliņš ieņēma 14.vietu, meitenēm Elizabete Galvane 4.vietu.
2002. un 2003.,2000.un2001 g.dz. grupā iepriekšējā gadā, kad pie mums bija iespējas slēpot, līdzīgi ar Madonas slēpotājiem cīnījās Gustavs Galvans, Ričards Didriksons, Ērika Jermacāne, Jānis Jermacāns, tad šogad mēs varējām piedalītie un izbaudīt slēpošanas prieku, bet sastādīt konkurenci pašreizējos sniega apstākļos Madonas slēpotājiem vēl nevaram.
Papildus lielajiem slēpotājiem savas gaitas Gulbenes novada sporta skolā distanču slēpošanas Lejasciema  grupā  ir uzsākuši deviņi pirmās klases un trīs otrās klases skolēni. Paldies viņu vecākiem un audzinātājām Elitai Jermakovai un Annai Petrovičai. Četru gadu garumā savas klases slēpotājiem palīdz arī audzinātājas Vija Nurža, Dzintra Miesniece. Paldies par sapratni un sadarbību.


12.03.2014 notika Madonas novada Madonas BJSS atklātās sacensības distanču slēpošanā ,,Smecere-2014” 5. posms. Labākos rezultātus savās grupās uzrādīja Gustavs Galvans un Jānis Jermacāns iegūstot 6.vietas.
SK,,Lejasciems” slēpotāji, neskatoties uz sliktajiem sniega apstākļiem, paspēja apmeklēt un piedalīties četros posmos Madonas BJSS atklātās sacensības distanču slēpošanā un Latvijas čempionāta distanču slēpošanā otrajā posmā 15.,16.februārī Cēsīs, Priekuļu sporta bāzē. Rezultāti bija šādi:2002./2003.gadā dzim. astotā vieta 22 dalībnieču konkurencē Ērikai Jermacānei . Sešpadsmitā vieta Gustavam Galvanam,29.un 30.vietā Ričards Didriksons un Raitis Kaspars 59dalībnieku vidū, Jānim Jermacānam 5.vieta 2000./2001.g.dzim. 25 dalībnieku konkurencē. Sezona ir noslēgusies, ļoti ceram uz kārtīgu ziemu nākošgad.
Pieredzētais 2012.-2013.gada ziemas sezonā:   http://lejasciems.lv/pdfs/Sleposana - 2012.-2013. gada ziemas sezona.pdf .
 

Volejbols

15.februārī noslēdzās novada 2013./14.gada čempionāts volejbolā vīriešiem.  Trešā vieta Lejasciema volejbolistiem: Sandim Ķemeram, Matīsam Gabdulļinam, Mikam Gabdulļinam, Ārim Lazdiņam, Artim Maksimovam, Mārtiņam Naglim, Edgaram Milnam,  Ventam Vēverbrantam, Sergejam Bērziņam un Edžum Suntažam. Apsveicam komandu ar veiksmīgi pabeigto sezonu ,kura nebūt nebija viegla ,un daža spēle tika uzvarēta pateicoties fantastiskam komandas cīņas sparam un pašaizliedzīgai katra spēlētāja spēlei. Par čempioniem  kļuva Gulbenes komanda, otro vietu ieguva Litenes komanda.


Pierdzētais 2012.-2013. gada sezonā:

http://lejasciems.lv/pdfs/Volejbols - 2012. - 2013. gada sezona.pdf

Basketbols

Futbols

-

Galda spēles

14.03.2014. Lejasciema kultūras namā norisinājās Revelīta turnīrs. Pirmo vietu izcīnīja Mareks Dille, otrajā vietā Markuss Tipāns un trešajā Āris Kalniņš.

Citi

Gulbenes novada Ziemas sporta spēles

Lejasciema pagasta komandai Gulbenes novada ziemas sporta spēlēs trešā vieta.
31.janvārī Staru sporta zālē un 1.februārī Gulbenē norisinājās Gulbenes novada ziemas sporta spēles septiņos sporta veidos, kas pulcināja aptuveni 250 dalībniekus no visām novada pašvaldībām. Komandu vērtējumā šogad pirmo vietu izcīnīja Gulbenes pilsētas komanda.
Ļoti sīva cīņa izvērtās par otro vietu, uz kuru ar vienādu punktu skaitu pretendēja četras komandas. Mazliet vairāk veiksmes šoreiz bija un otro vietu izcīnīja Lizuma pagasta komanda, trešajā vietā Lejasciems, ceturto vietu šogad ieguva Stāmerienas pagasta komanda, piektajā vietā - Beļavas pagasta komanda, bet olimpisko sešnieku noslēdza Daukstu pagasts .
Jau piektdienas vakarā Staru sporta namā sacensības uzsāka galda tenisisti. Komandu cīņā Lejasciemam 3.vieta.Vīriešu konkurencē 2.vieta Aigaram Rubenim un 5.vieta Vairai Kalniņai. Sacensībās 2.vietu izcīnīja Indulis Lapkašs( zemledus makšķerēšanā) un Lāsma Gabdulļina (distanču slēpošanā). Gunārs Rubenis (distanču slēpošanā),  Daiga Krēsliņa(dambretē) izcīnīja 3.vietu.
Lejasciema komandai trešo vietu izcīnīt palīdzēja šautriņu metēji: Ilva Ivaškina, Guntars Spalva, Valerijs Gabdulļins. Novusa dalībnieki: Inga un Māris Dambrovi, dambretes cienītāji: Daiga Krēsliņa un Jevgēnijs Petrovičs. Zemledus makšķernieki: Intars Zurkovs, Indulis Lapkašs, Māris Milns, šahisti: Aivars Aizkalnietis un Laima Rēdmane. Distanču slēpošanā palīdzēja komandai :Dana Puidze,Jānis Švika, Gerda Āboliņa, Lāsma un Miks Gabdulļini, un Gunārs Rubenis.
Paldies visiem sporta spēļu dalībniekiem, par atsaucību ,par ieguldīto darbu un ziedoto laiku ,jauniešiem, kuri sacensību pēc tikai ieradās palīdzēt savam pagastam, nakts maiņas darba cilvēkam par neaizmigšanu sacensību laikā utt.
Apbalvošanas pasākumā vakarā tika sveikti arī pārvalžu izvirzītie labākie 2013.gada sportisti. Lejasciema pagasta sportistu saime izvirzīja Daigu Krēsliņu, Daiga  saņēma apbalvojumu par aktīva dzīvesveida popularizēšanu un sasniegumiem orientēšanās sportā. Mēs priecājamies par un lepojamies ar mūsu cilvēkiem, sporta entuziastiem un sporta atbalstītājiem. Paldies jums, par to ko jūs darāt!


Lieldienu kauss

19. aprīlī norisinājās nu jau tradicionālais Lieldienu kauss volejbolā Tirzas sporta zālē. Pārliecinoši vadībā visās spēlēs bija lejasciemieši un likumsakarīgi izcīnīja 1.vietu. Komandā „Lejasciems” startēja Zane Žīgure, Ilva Ivaškina, Aigars Sokolovskis, Matīss Gabdulļins.

 

"Lejasciema kauss"

2014.gada 1.maijā Lejasciema šautuvē norisinājās “Lejasciema kausu” izcīņas sacensības. Sacensībās piedalījās 63 šaušanas sporta veida cienītāji. Sacensībās par kopvērtējuma kausu cīnījās 8komandas un tās sacentās stenda šaušanā, makšķerēšanā un komandu stafetē.

Šaušanā pa skrejošo zaķi 1.vietu izcīnīja Lauris Neilands, 2.vietu Kārlis Iesalnieks, 3.vietu Ainārs Kuprovskis.

Šaušana pa stāvošu meža cūku-attālums 50m. 1.vietu izcīnīja Diāna Nagle, 2.vietu Ainārs Kuprovskis, 3.vietu Dairis Neilands.

Šaušana ar vītņstobra ieroci pa stāvošu un skrejošu alni - attālums 100m. 1.vietu izcīnīja Arnis Cirsis, 2.vietu Raivis Kundrāts, 3.vietu Mārtiņš Caunītis.

Makšķerēšanā 1.vietā komanda ,,Vara”, 2.vietā,,Vidagas pūces”, 3.vietā ,,Gaujmala”. Stafetē1.vietā, "Stradu pagasts”, 2.vietā MK ,,Grundzāle”, 3.vietā ,,Vara”.
Stenda šaušanā komandu cīņā 1.vietā MK ,,Lejasciems”, 2.vietā "Stradu pagasts", 3.vietā ,,Vara”.

Kopvērtējumā 1.vietā "Stradu pagasts", 2.vietā ,,Vara”, 3.vietā ,,Vidagas pūces”.
Paldies galvenajam tiesnesim Jānim Naglim un viņa komandai par labi organizētajām sacensībām!


Zemledus makšķerēšana

Pieredzētais 2012.-2013.gada ziemas sezonā:

http://lejasciems.lv/pdfs/Zemledus makšķerēšana - 2012.-2013.gada sezona.pdf